Aktualności

24.05.2016

Z przyjemnością informujemy o fakcie, że produkt do zwalczania szkodników magazynowych – ACTELLIC 20 FU, dnia 8.04.2016r uzyskał nową rejestrację. W związku z czym będzie on dostępny w naszej ofercie na nadchodzący sezon.

Aktualne dokumenty do pobrania:

Rejestracja: /BASE/public/files/LB_Actellic_2016.pdf

Zezwolenie: /BASE/public/files/AU_Actellic_2016.pdf

Karta charakterystyki: /BASE/public/files/MSDS%20Actellic-%20aktualizacja%2027_04.pdf

Ulotka produktu: /BASE/public/files/Actellic_ulotka_A4doA5_CMYK_druk.pdf

 

20.04.2016

UWAGA NA PRZYMROZKI

W najbliższych dniach prognozowane jest duże ochłodzenie z temperaturami spadającymi w ciągu nocy i nad ranem do około 0˚C na terenie całego kraju. Lokalnie przy gruncie temperatura może osiągać do -7˚C. Sytuacja jest szczególnie groźna dla gatunków podatnych na przymrozki.

Zalecamy  zabezpieczenie roślin przed uszkodzeniami wywołanymi przez przymrozki – aplikacja dolistna MEGAFOL 2-3 lt/ha. Zabieg wykonujemy przed spodziewanym spadkiem temperatury lub zaraz po.

Interwencyjnie można podnieść dawkę preparatu do 4-5 lt/ha oraz dodanie nawozu PLANTAFOL 20.20.20.

Polskie doświadczenia pokazują iż zastosowanie preparatu MEGAFOL przed wystąpieniem przymrozków w sposób znaczący zabezpiecza roślinę przed jego skutkami. W przypadku gdy uszkodzenia już wystąpią zwiększona dawka może uratować plon.

18.03.2016

Firma Valagro S.p.A., Zona Industriale, 66041 Atessa (CH), Italy oświadcza, że prawidłowo przechowywane nawozy z linii Plantafol, jeżeli nie nastąpiło ich zbrylenie, mogą być stosowane bez ograniczenia czasowego.

16.02.2016

W dniach 13-14 stycznia odbyły się Targi Warzywnictwa i Sadownictwa 2016, jedna z największych imprez branży ogrodniczej w Polsce. Targi odwiedziło blisko 12 000 osób, na 16 000 metrach kwadratowych swoją ofertę prezentowało 205 firm. Wielu gości przyjechało z zagranicy: Białorusi, Ukrainy, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Austrii, Włoch, Anglii, Francji czy Turcji.

Na stoisku Amagro prezentowaliśmy ofertę dedykowaną uprawow ogrodniczym - biostymulatory i nawozy doslitne, włoskiej firmy Valagro. Podczas targów wspierał nas regionalny przedstawiciel Valagro, Mariusz Hoszowski.

19.01.2016

Z początkiem roku 2016 do zespołu Amagro dołączył Piotr Cirocki.

Będzie on pełnił funkcję regionalnego kierownika sprzedaży dla Polski północnej. Na nowym stanowisku pracy uzupełni dział handlowy Amagro, stacjonując w Gdyni.

 

Zapraszamy do kontaktu
tel. 735 968 801

e-mail piotr.cirocki@amagro.pl

28.08.2015

MEGAFOLzastosowanie w uprawie rzepaku ozimego, zabieg jesienny.

Warunkiem uzyskania wysokich plonów jest dobra kondycja rzepaku po zimie. Gwarantuje to szybki start i rozwój systemu korzeniowego rośliny. Niekorzystne warunki dla uprawy rzepaku ozimego dotyczą większości regionów kraju. Trudno przewidzieć dalszy przebieg warunków atmosferyczny. Z pewnością można stwierdzić, że warunki dla wzrostu i rozwoju rośliny są wyjątkowo niekorzystne. Długotrwałe upały i susza spowodowały opóźnienie siewu.

Jesienne zastosowanie produktu MEGAFOL  jest w tych warunkach szczególnie zalecane. W wyniku opóźnionego siewu i panującej suszy rzepak będzie miał utrudnione warunki prawidłowego wzrostu. Tylko rośliny w odpowiedniej kondycji mają szansę dobrze przezimować a co za tym idzie dać wysoki plon. Bardzo istotne jest aby zadbać o właściwy wzrost i ukorzenienie rzepaku. Zastosowanie w preparacie MEGAFOL wyselekcjonowanych aminokwasów oraz betain skutkuje optymalnym zabezpieczeniem oraz regeneracją podstawowych funkcji metabolicznych rośliny w warunkach stresu, w tym również stresu związanego z suszą lub wysoką temperaturą. MEGAFOL stymuluje aktywność metaboliczną rośliny, powodując szybką i zrównoważoną poprawę wzrostu. Zawarte w nim aminokwasy poprawiają i przyspieszają pobieranie substancji odżywczych przez roślinę. Dodatkowo MEGAFOL stosowany łącznie z herbicydem pozwala na ograniczenie wystąpienia fitotoksyczności związanej z tym zabiegiem. Roślina jest szczególnie podatna na stres wywołany aplikacją herbicydu gdy jest w słabej kondycji wynikającej z niesprzyjających warunków pogodowych.

Polecamy wykonanie zabiegu produktem MEGAFOL w dawce 2 L/ha gdy roślina osiągnie fazę 3-4 liścia.


13.08.2015

Przeciwdziałanie stresowi wywołanemu przez suszę.

W wielu rejonach od miesięcy trwa susza lub mamy do czynienia z niedostatkiem wilgoci w glebie. Na najbliższe dni prognozwane sa bardzo wysokie temperatury, dochodzące nawet do 40C. Będzie to skutkowało spadkiem spodziewanyc plonów i obniżeniem ich jakości. Susza jest przyczyną słabej kondycji roślin w wielu gospodarstwach, owoce i warzywa są drobne i nie przyrastają tak jak powinny. Podczas niedoboru wody rośliny nie są w stanie pobierać z gleby składników pokarmowych.

Roślina przeprowadza szereg procesów metabolicznych mających uchronić ją przed negatywnymi skutkami suszy. Podstawowym procesem jest osmoregulacja, która utrzymuje równowagę wodno-elektrolitową komórki. Regulacja ta jest możliwa dzięki gromadzeniu swoistych substancji osmoregulacyjnych, tzw. osmolitów. Wewnątrzkomórkowe nagromadzenie się tych składników zabezpiecza rośliny przed stresami, takimi jak susza, zasolenie i wysokie temperatury. Osmolity to małe, rozpuszczalne cząsteczki organiczne, wpływające korzystnie na stabilizację struktur komórkowych, bez ingerencji w centralny metabolizm komórki. Substancje osmoregulujące mogą być syntetyzowane lub pobrane z otoczenia. Takie substancje może roślinie dostarczyć również MEGAFOL.


09.07.2015

Dojrzewanie wiśni

Warto w tym sezonie zadbać o jakość owoców wiśni. W początkowej fazie dojrzewania zalecamy podanie dolistne preparatu SWEET w dawce 2-2,5 lt na ha. Uzyskają Państwo równomierne wybarwienie, polepszony smak poprzez zwiększenie poziomu cukrów, poprawienie jędrność owoców i ich "odporność" na skutki transportu, przesypywania etc.

Sweet nie spowoduje wcześniejszego wybarwienia owoców dorastających, nie wymaga zachowywania okresu karencji. Jest naturalnym wyciągiem roślinnym wzbogaconym wapniem (10% CaO).

07.07.2015

Zwalczanie szkodników magazynowych

Tegoroczne plony zbóż i rzepaku prognozowane są na niskim poziomie. Z drugiej strony zapowiadają się wysokie ceny skupu. Z tych względów sugerujemy dobre przygotowanie się do przechowywania płodów rolnych w okresie jesienno-zimowym. Opróżnione pomieszczenia do składowania należy poddać dezynsekcji. O ile silos lub spichlerz jest dosyć szczelny skutecznym preparatem do tego celu jest ACTELLIC 20 FU. Jest to świeca dymna do samodzielnego zastosowania, zwalczająca szkodniki magazynowe. Zabieg należy wykonać w pustym pomieszczeniu składowania przed jego napełnieniem ziarnem. Co roku odzywają się do nas rolnicy, zaskoczeni pojawieniem się szkodników w świeżo wymłóconym ziarnie. W momencie gdy silos jest napełniony skuteczne zwalczanie jest utrudnione i kosztowne. Najczęściej wymaga to zatrudnienia profesjonalnej ekipy z branży DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja). W celu uzyskania szczegółowych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 664 485 515

Ulotka produktu do pobrania: http://amagro.pl/BASE/public/files/Actellic_ulotka_A4doA5_CMYK_druk.pdf

   

29.06.2015

Utrzymująca się suza

W wielu rejonach nadal trwa susza lub mamy do czynienia z niedostatkiem wilgoci w glebie. Będzie to skutkowało spadkiem spodziewanych plonów i obniżeniem ich jakości. Sugerujemy zastosowanie preparatu Megafol  w dawce 2 lt ha, w celu znacznego ograniczenia skutków stresu wywołanego brakiem wilgoci. Megafol pomoże roślinie przetrwać długotrwały brak wody oraz utrzymać prawidłowy wzrost i rozwój.  Dotyczy to szczególnie upraw warzywnych znajdujących się w fazach intensywnego wzrostu.

12.06.2015

Wystawa sadownicza FruitAkademia Show

W weekend 6-7 czerwca na stadionie w Warce odbyła się wystawa sadownicza FruitAkademia Show. Sponsorem tegorocznej edycji była firma Valagro. Na stoisku firmowym nasi przedstawiciele doradzali sadwonikom w sprawach optymalnego nawożenia w aktualnych warunkach. Dziękujemy za duże zainteresowanie naszą ofertą. Polecamy tę wystawę i do zobaczenia za rok.

Link do relacji filmowej z imprezy:

https://www.youtube.com/watch?v=nwd3DmxToW8&feature=youtu.be

    

13.05.2015

Wysadzanie rozsad warzywnych

Zbliża się okres wysadzania rozsad warzyw uprawianych w polu - kapusty, kalafiorów, pomidorów oraz truskawek. Proponujemy podlanie/zamoczenie korzeni, przygotowywanych sadzonek preparatem Radifarm - w stężeniu 0,25%, to jest 250 ml na 100 lt wody.

Radifarm stymuluje intensywny rozwój systemu korzeniowego, ogranicza skutki stresu spowodowanego zmianą środowiska - warunków glebowych i klimatycznych, zapobiega zamieraniu (wypadom) wysadzonych roślin. Rośliny szybciej przystosowują się do nowych warunków, mają ułatwiony początek wegetacji, co w efekcie końcowym daje dobry plon, dobrej jakości.

12.05.2015

Zimni ogrodnicy nam nie odpuszczą. Nawet 5 stopni mrozu!

Zimni ogrodnicy, którzy zaczynają straszyć zwykle w połowie maja, również w tym sezonie nam nie odpuszczą. Co więcej, potrwają dłużej niż zazwyczaj, co może mieć poważne skutki dla upraw, a co za tym idzie podwyższać ceny warzyw i owoców. W najbliższych dnia przymrozki prognozwane są prawie całej Polsce z temperaturami spadającymi do -6C.

Przed prognozowanym spadkiem temperatury poniżej 0C zalecany jest zabieg preparatem MEGAFOL w dawce 2-3 L/ha.

W przypadku wystąpienia silnych uszkodzeń pomrozowych na roślinie zalecane jest zwiększenie dawki do 4-5L/ha oraz dodanie nawozu PLANTAFOL 20.20.20.

Zastosowanie w preparacie wyselekcjonowanych aminkwasów sktukuje optymalnym zabezpieczeniem lub regeneracją podstawowych funkcji metabolicznych rośliny. Polskie doświadczenia pokazują iż zastosowanie preparatu MEGAFOL przed wystąpieniem przymrozków w sposób znaczący zabezpiecza roślinę przed jego skutkami. W przypadku gdy uszkodzenia już wystąpią zwiększona dawka może uratować plon.

 

06.05.2015

Aktualne warunki atmosferyczne, panująca susza i lokalnie występujące przygruntowe przymrozki, negatywnie wpływają na rozwój wielu upraw. Szczególnie gatunków roślin wrażliwych na warunki atmosferyczne takich jak np. truskawka, malina. W związku z tym proponujemy zastosowasowanie produktu MEGAFOL w dawce 2,5 l/ha. Zawarte w preparacie aminokwasy i betainy umożliwiają roślinie szybkie i efektywne przezwyciężenie sytuacji stresowych oraz poprawę zaburzonego rozwoju.


17.04.2015

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi możliwości zakupu produków Valagro zapraszamy do kontaktu:

Regionalni kierownicy sprzedaży:

Waldemar Jacek Łuczak tel: 664 485 515

Krzysztof Komisarczuk tel: 668 576 617


14.04.2015

Program nawożenia truskawki

Murowanka gm. Jasieniec, gospodarstwo Państwa Rogozińskich

W sezonie 2014 na kwaterze truskawki odmiany ‘Marmolada’ zastosowano pełen program nawożenia dolistnego produktami Valagro. Rok ten był bardzo trudny pod względem ochrony przed chorobami. Dzięki programowi Valagro uzyskano wyższy plon niż z pozostałych kwater na których stosowano standardowe nawożenie. Zauważalna była również zdecydowana poprawa jakości truskawek. Charakteryzowały się jędrnością, kolorem i połyskiem dzięki czemu uzyskano plon o jakości spełniającej wymogi produktu eksportowego co znacznie zwiększyło opłacalność produkcji.

Program nawożenia truskawki do pobrania: http://amagro.pl/index.php/programy_nawozenia/truskawka

           

31.03.2015

Artykuł: Jakość warunkiem sukcesu produkcji rolniczej.

Obecna sytuacja na rynku owoców i warzyw, pokazuje jednoznacznie, że produkty wysokiej jakości
dużo łatwiej znajdują atrakcyjne rynki zbytu. Aby móc konkurować na nowych rynkach zbytu produkty powinny trafiać w gust konsumenta - właściwe odmiany, odpowiedniej wysokiej jakości. Prezentujemy artykuł autorstwa Jacka Łuczaka zatytułowany "Jakość warunkiem sukcesu produkcji rolniczej".

/BASE/public/files/Jakosc_warunkiem_sukcesu.pdf

11.01.2015

Serdecznie zapraszamy na XI Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej, które odbędą się w dniach 15-16.01.2015 w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14.

Program konferencji dostępny:

http://www.mtas.pl/program-konferencji.php

Amagro będzie obecne na stoisku firmowym ZZO Warka.

Zapraszamy!

26.06.2014

W majowym numerze miesięcznika MPS Sad pojawił się artykuł dotyczący stosowania KENDAL-u w programach ochrony przed parchem jabłoni. Sylwester Masny z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach przybliża w nim dwu letnie doświadczenia z tym preparatem. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem do pobrania:

http://amagro.pl/BASE/public/files/gezetaaa.jpg

02.06.2014

SWEET w polskich uprawach.

W uprawie maliny

  • lubelskie, bardzo trudny 2012 rok, duża ilość opadów, ogromne problemy z uzyskaniem zadowalającej/umożliwiającej zbiór i sprzedaż jakości. Bardzo miękkie, nawodnione owoce – trudny zbiór i uszkodzenia w transporcie. Maliny potraktowane preparatem SWEET  były lepiej wybarwione,twardsze, jędrniejsze i nie było problemów ze zbiorem i stawieniem do punktu skupu oraz z utrzymaniem/osiągnięciem wymaganych parametrów jakościowych.

W truskawce

  • mazowieckie, na bardzo zadbanej, wysokotowarowej plantacji, w dobrym dla uprawy sezonie 2012, jeszcze lepsza jakość – smak, jędrność, wybarwienie.                     
  • pomorskie – truskawka kaszubska – sezon 2012 i 2013 – jakość odróżniana i wybierana w sprzedaży bezpośredniej/detalicznej – jędrność, smak.                       
  • małopolskie, lubelskie, wielkopolskie, dolnośląskie – podobne doświadczenia

W papryce

  • mazowieckie, rejon Klwowa, Potworowa -  2012 , 2013, Sweet zastosowany (również łącznie z Megafolem i Plantafolem potasowym) – doskonały efekt wybarwienia, bardzo dobre właściwości organoleptyczne, wyróżniający się smak.

28.05.2014

Radifarm – efekty stosowania

-rozsady warzyw gruntowych wysadzanych w polu – Sternalice, rejon Opatowa, bardzo mała ilość sadzonek, które się nie przyjęły, dobry start i dobry plon w trudnym – susza – sezonie

 -ukorzenianie sadzonek roślin ozdobnych  Volmary – Gawartowa Wola, element technologii produkcji, szybki rozwój systemy korzeniowego, łatwiejszy start po przesadzaniu/wysadzaniu

-matecznik szkółki sadowniczej ARNO Rykały – intensywny rozwój systemu korzeniowego

-szkółka sadownicza p. Wójcika, lubelskie – intensywny wzrost korzeni, do efektu „spękanej ziemi” spowodowanego rozwojem systemu korzeniowego

-papryka pod osłonami – Młodynie Dolne – pobudzenie do wzrostu uprawy bardzo opóźnionej, niedożywionej (bardzo słaby system korzeniowy) – w efekcie zadowalający plon

- papryka pod osłonami -Młodynie Dolne – uprawa wysadzana w trudnych warunkach – niskie temperatury, bardzo mokre podłoże – normalny wzrost, dobry plon

-nowe nasadzenia sadownicze -jabłonie, borówka amerykańska - małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, lubelskie – bardzo mała ilość „wypadów”. Szybki rozwój systemu korzeniowego skutkujący intensywnym  wzrostem i rozwojem wegetatywnym roślin

-borówka amerykańska -Gospodarstwo nad Baryczą – pobudzenie do wzrostu i rozwoju 3 letniej  plantacji, słabo rosnącej, słabo plonującej z powodu nierozwiniętego w wyniku błędów przy wysadzaniu, systemu korzeniowego. Wyrównanie pokroju i plonowania z równoległymi uprawami

-fasolka szparagowa – moczenie nasion, rejon Radzanowa – przyspieszenie procesu kiełkowania (wschodów), w efekcie szybszy, obfity plon handlowy

-nasadzenia truskawka (frigo) -15 maja (Biskupice rejon Warki) – po 5 dniach intensywny wzrost, rozwój liści, zaznaczenie rzędów uprawy (foto)

27.09.2013

Zapraszamy do zapoznania się z Biuletynem ZZO Warka 5/2013. W numerze między innymi artykuł opisujący właściwości preparatu Kendal w ochronie przed parchem jabłoni. Plik z Biuletynem dostępny pod linkiem:

http://zzowarka.pl/download/ZZOWarka_Biuletyn_45_2013_RGB_72dpi.pdf

01.08.2013

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy Amagro na XXI Dni Papryki które odbędą się 4 sierpnia w Potworowie. Szczegółowe informacje http://www.potworow.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=14&strona=1

19.06.2013

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym preparatu Kednal. Tekst zamieszczony został w Biuletynie 4/2013 ZZO Warka. Plik do pobrania pod linkiem: http://www.zzowarka.pl/download/ZZOWarka_Biuletyn_4_2013_RGB_72dpi.pdf

19.06.2013

8-9 czerwca 2013 firma Amagro była obecna na targach FruitAkademia Show 2013. Na naszym stoisku prezentowaliśmy ofertę produktów oraz najnowsze programy nawożenia. Dziękujemy bardzo wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Do zobaczenia na kolenych targach.

Zapraszamy do zapoznania się z foto relacją z tej imprezy:

http://www.fruitakademia.pl/Galeria/Zdjecia/2013

20.05.2013

Zapraszamy do zapoznania się z Biuletynem ZZO Warka 3/2013. W wydawnictwie między innymi znajdziecie Państwo artykuł opisujący serię produktów MC. Link do pobrania biuletynu:
http://www.zzowarka.pl/download/ZZOWarka_Biuletyn_3_2013_RGB_72dpi.pdf

05.04.2013

Zapraszamy na OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ TRUSKAWKOWĄ „NAUKA — PRAKTYCE”.

10.04.2013 Skierniewice,  Kinoteatr Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4

W ramach towarzyszącej wystawy zaprezentujemy  sprawdzone w Polskich warunkach programy dolistnego nawożenia truskawki oraz owoców jagodowych, w oparciu o nawozy włoskiej firmy Valagro.

11.03.2013

Zapraszamy 15.03.2013 na Konferencję Borówkową współorganizowaną przez portal jagodnik.pl, wydawcę czasopisma Jagodnik oraz Stowarzyszenie Plantatorów Borówki Amerykańskiej.  Konferencja odbędzie się w hotelu Venecia Palace, w Michałowicach koło Warszawy.

Szczegóły na www.jagodnik.pl.

W ramach towarzyszącej wystawy zaprezentujemy  program dolistnego nawożenia borówki amerykańskiej w oparciu o nawozy włoskiej firmy Valagro.

Program został opracowany we współpracy z mgr Tomaszem Sobczakiem, pracownikiem naukowym SGGW w Warszawie. Pan Tomasz potwierdził skuteczność działania programu/produktów między innymi na własnej plantacji.

07.02.2013

6 lutego byliśmy obecni na IV Międzynarodowej Konferencji Nowożeniowej w Warce. W ramach sesji wykładowej wystąpili Dr Stanisław Marczak (Amagro) wraz z Dr Mario Mastrangelo (Valagro, Włochy) prezentując wyniki zastosowania Kendalu w celu zmniejszenia presji chemicznej ochrony jabłoni przed parchem. Doświadczenia prowadził w sezonie 2012 w Skierniewicach Dr Sylwester Masny. Najciekawsze dane umieściliśmy w zakładce programy nawożenia jabłoni. W ramach wystawy zaprezentowaliśmy również sprawdzone w sezonie 2012 programy nawożenia, dostepne w zakładce "Programy nawożenia".

01.02.2013

Z początkiem lutego do zespołu Amagro dołączył Krzysztof Komisarczuk.

Będzie on pełnił funkcję regionalnego kierownika sprzedaży. Krzysztof od wielu lat pracuje w branży, doświadczenie w zakresie sprzedaży zdobywał między innymi w firmie Agropak. Na nowym stanowisku pracy wesprze warszawski dział handlowy Amagro, stacjonując w Zamościu.

By dowiedzieć się więcej o naszych produktach zachęcamy do kontaktu  z działem handlowym:

Krzysztof Komisarczuk / Zamość
Tel. 668 576 617
e-mail: krzysztof.komisarczuk@amagro.pl

Waldemar Jacek Łuczak / Warszawa
Tel. 664 485 515
e-mail: jacek.łuczak@amagro.pl

20.03.2012

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję "Nauka w Praktyce", która odbędzie się w dniach 22-23.03.2012 (czwartek i piątek) w Skierniewicach.

Podczas imprezy zaprezentujemy nasze Programy Nawożenia malin, truskawek oraz porzeczki/agrestu (jesteśmy do  Państwa dyspozycji  w pierwszym dniu konferencji tj. w czwartek 22 marca).

Żeby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych przez Amagro Programów Nawożenia polecamy lekturę nowego działu na naszej stronie internetowej lub kontakt z przedstawicielami handlowymi naszej firmy.

19.03.2012

Do sprzedaży trafiła nowa linia nawozów Mc Line firmy Valagro, tworzą ją Mc Start, Mc Set, Mc Cream i Mc Quality. W Polsce świetnie sprawdziły się już w uprawie maliny, truskawki, porzeczki, kapusty i kalafiora. Ich pojawienie się na rynku zostało odnotowane przez portal jagodnik.pl -  na nim (jak również w marcowym wydaniu magazynu "Jagodnik") mogą Państwo przeczytać co nieco na ich temat.

Więcej informacji o właściwościach Mc Line znajdą Państwo w działe Produkty.

18.07.2011

Informujemy, że wprowadziliśmy do obrotu świecę dymną BioFume, preparat przeciwko kretom i nornicom.Świeca dymna BioFume wytwarza fizyczną barierę w korytarzach tych szkodników, przez co zabezpiecza teren przed kretami i nornicami. Produkt posiada atest PZH Nr PZH/HT-2568/2011 Wiecej informacji w zakładce ,,Produkty''

06.02.2011

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi produktami, produkcji włoskiej firmy Valagro, dostępnych w sezonie 2011. Więcej informacji w zakładce ,,Produkty''

18.11.2009

Miło nam poinformować, że dla Państwa wygody i ułatwienia kontaktu z nami w dniu 18-11-2009r uruchomiliśmy nowy serwis internetowy firmy Amagro. Zapraszmy do zapoznania się z naszymi produktami i uslugami w nowej oprawie graficznej.

30.08.2009

W sierpniu 2009 firma BASF ogłosiła, że podpisała umowę nabycia Sorex Holdings Ltd., wiodącego producenta markowych chemicznych produktów do profesjonalnego zarządzania szkodnikami oraz naszego wieloletniego partnera w biznesie. Transakcja ta obejmuje amerykańskiego Whitmire Micro-Gen i UK-based Sorex Ltd. W związku z tym zyskaliśmy nowego partnera w dystrybucji preparatów biobójczych Sorexa i Avert- firmę BASF.